• 💁‍♂️ Projekt BohaterON 2023

     Jak co roku nasza szkoła i oddziały przedszkolne przystąpiły do ogólnopolskiego projektu - BohaterON.

     Projekt ma edukować dzieci i młodzież, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.

     💁‍♀️ Ogólnopolski projekt AKILIADA

     W trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci, nasza szkoła i oddziały przedszkolne dołączyły do ogólnopolskiego, innowacyjnego💡projektu- AKILIADA. To pierwszy taki w Polsce projekt łączący edukację z ruchem i zabawą.

     W tym roku szkolnym zabierzemy dzieci w fascynującą podróż 🌍 edukacyjno-ruchową przez historyczne Igrzyska Olimpijskie do IO w Paryżu 2024!

     Przygodzie towarzyszyć będzie zdobywanie informacji o różnych dyscyplinach sportowych, a także o kulturach, językach oraz tradycjach wcześniejszych państw-gospodarzy IO, które po drodze odwiedzimy. Wszystko to okraszone zostanie zdrową porcją 💡ruchu, gwarantującą dzieciom niezapomnianą zabawę! 😍

     Dzięki gotowym propozycjom zabaw edukacyjno-ruchowych, nasi uczniowie będą mieli więcej okazji do aktywnej nauki w ciągu dnia.

     Projekt objęty jest honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

     #AKILIADA #edukacjawruchu #AKIL

     @AkademiaKrokietaiLamy

     @PolskiKomitetOlimpijski

     Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PATRONAT HONOROWY POLSKA GOO Polski Komitet Ollimpijski LA Placówka dbająca o prawidłowy rozwój dzieci Realizujemy ogólnopolski projekt AKILIADA www.akiliada.pl”

     AKADEMIA KROKIETA I LAMY

     Projekt edukacyjny „Akademia Krokieta i Lamy” realizowany jest w Szkole Podstawowej nr 3 w Kętrzynie.

     Uczniowie poprzez aktywność fizyczną podczas zajęć i w czasie przerw znakomicie uczą się, bawią się, a jednocześnie poznają ciekawe historie Krokieta i Lamy.

     Zajęcia inspirują i pomagają zdobywać podstawowe umiejętności, które w przyszłości pomagają im spełniać marzenia.